Yapıtların Teslimi

Ödüle başvuracak yapıt sahipleri kitaplarını kendileri veya bir yakınları aracılığı ile Beşiktaş Belediyesi Nisbetiye Mahallesi Aytar Caddesi Başlık Sokak No:1 Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kat:4 Beşiktaş – İstanbuladresine teslim edebilir veya posta ile de gönderebilirler.

Ödüle başvuracak ya da aday gösterilecek kişinin, kitap olarak basılmış bandrollü yapıtının veya yapıtlarının her birinin 8 adedini, kişinin özgeçmiş yazısıyla ve iletişim bilgileriyle birlikte teslim edilmesi ya da gönderilmesi gerekir.

Başvuru yapacak eser sahiplerinin aşağıda verilmiş olan başvuru dilekçesinin(pdf formatında) bir çıktısını alıp, doldurup, ayrı dosya (aynı kargo/posta içinde farklı dosya) halinde posta yolu ile ya da elden teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru dilekçesi e-posta yolu ile kabul edilmemektedir.

Başvuru dilekçesini indirmek için tıklayınız

Başvuru dilekçesinin açılabilmesi için bilgisayarınızda Adobe Reader programının yüklü olması gerekmektedir. Yüklü değilse, yüklemek için lütfen buraya tıklayınız.

3. Dağlarca Şiir Ödülü
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Fazıl Hüsnü Dağlarca

   “İnsanın şiirleri insanın alın yazısıdır, isteseniz de istemezseniz de size kendilerini yaşatırlar” diyen, Fazıl Hüsnü Dağlarca 26 Ağustos 1914’te İstanbul’da doğdu. Fazıl Hüsnü Dağlarca’nın tam adı Mehmet Fazıl Dağlarca’dır. İlköğrenimini Konya, Kayseri, Adana ve Kozan’da, ortaöğrenimini... Tamamını Oku »

Seçici Kurul
(Alfabetik Sırayla)